یه مرضی که از قدیییم الایام دارم خوندن روی بسته بندی هر کالاییِ که می خرم.هر چی که باشه حتما باید همون فروشگاه بخونم و بیشتر وقتها تازه توی خونه هم موشکافی اش می کنم.هم به این کار علاقه دارم و هم حواسم به موادی که تهیه شده و تاریخ تولید ومصرف اون کالا هست.مثلا  بعضی از پنیر ها پودر پروتئین اضافه می کنند که من دوست ندارم مصرف کنم که روشون نوشته و طبعا من نمی خرمشون.

خیلی وقتها هم شده برای پیشنهاد یا انتقاد به کارخونه سازنده و امور مشتریانش زنگ زدم و از این تماسها خیلی چیزها یاد گرفتم و هم تجربه های جالبی بوده .آخرین بار به یه کارخونه خیلی بزرگ محصولات بهداشتی مثل دستمال کاغذی و.تماس گرفتم که مصرف کننده ی چند ساله ی محصولاتشم و دو تا از مشکلات محصولاتش رو گفتم.نماینده شرکتشون فرداش تماس گرفت و آدرس پرسید و بعد از پرسیدن شماره محصول و تاریخ تولیدش باهام هماهنگ کردند و اومدند اون محصول رو برای کنترل کیفی بردند و به جاش به همون تعداد بهم جایگزین دادند.گرچه ایراد من منطقی و با سند و مدرک بود ولی با این  حال همه مشتری مداری شون برام قابل تحسین بود و از این پیگیری و سرعتشون و پروسه ی این کارشون(بهم رسید دادن که کی زنگ زدم و کی نماینده شون اومده و.) لذت بردم.

و تجربه های  مشابهی در مورد کارخونه ها یا شرکت های متفاوت از نان تا لباس و لوازم تحریر داشتم و خوب این خیلی نشونه ی خوبیه و باعث شادی و غرور هست که تولید کننده های درست درمون ما حواسشون هست و دارن روند رو به رشد و خوبی رو طی می کنن و معلومه دارن یک سری اصول رو رعایت می کنند.

راستی یکی از علاقه هام بازدید از کارخونه هست .حالا هر کارخونه ای که باشه‌.شما کارخونه ای که درش به روی بازدید کننده ی عمومی باز باشه سراغ دارین؟اصلا شما هم از این جور علاقه ها دارین؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آوا صنعت دانلود استدیو طراحی نگین نام دیزاین ™ Lori یک شریفی بی ریشه لیزر موهای زائد Clinton فروشگاه پریسا Tiffany کلید زندگی